HIM Croatia


Join the forum, it's quick and easy

HIM Croatia
HIM Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je nastao ovaj forum?

3 posters

Go down

Kako je nastao ovaj forum? Empty Kako je nastao ovaj forum?

Postaj  Rosabel sri vel 25, 2009 12:03 am

Nešto što i mene zanima Laughing

Naime, Alexandria je (koliko sam ja shvatila) ovaj forum jednostavno napravila. Meni i Marijani (koje nema na forumu) je prvima pokazala forum te je naša prva reakcija bila smijeh. Za razliku od Marijane ja sam se odlučila registrirati te sam postala administratorica koja je forumu dala sadašnji izgled, dovela prvog člana ( Razz ) i napisala prvi post. Dozvolite mi uživljenost. Laughing

Alexandria, očekujem tvoju stranu priče Wink


Zadnja promjena: Rosabel; sri tra 15, 2009 7:45 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Rosabel
Rosabel
Administratorica

Female Broj postova : 85
Age : 29
Registration date : 22.02.2009

[Vrh] Go down

Kako je nastao ovaj forum? Empty Re: Kako je nastao ovaj forum?

Postaj  Alexandria sri vel 25, 2009 10:39 am

Pa evo i moja strana priče. Jednog dana ja sam došla do 1. srpskog foruma o HIMu i pomislila postoji li u Hrvatskoj takav forum. I ja sam malo potražila i vidjela sam da postoji, ali ima samo par članova i nije mi baš nešto extra bio, pa sam ja odlučila napravit ovaj... Ja kao malo veći tukac za vođenje foruma trebala sam pomoć pa sam pozvala Marijanu i Mateu (Rosabel). Dakle, Rosabel je napravila great job ovdje i zaslužna je za skoro sve, kao što je i sama rekla.
Rosabel, uživljenost je samo tvoja Laughing
Alexandria
Alexandria
Administratorica

Female Broj postova : 31
Age : 29
Registration date : 11.02.2009

https://him-croatia.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kako je nastao ovaj forum? Empty Re: Kako je nastao ovaj forum?

Postaj  Witch pon oľu 16, 2009 10:06 pm

Evo i mene, napokon. Forum je skroz ok samo treba malo vise tema za razgovor. Trebamo malo vise dat ljudima do znanja da ovaj forum postoji. Znam mnogo HIM fanova i mislim da ih ima još puno.
Samo bih jos htjela komentirat ovu pocetnu sliku: savrsena jeee!!! Shocked (evo vec mi je na desktopu Very Happy )
I tako...sad ocekujem od administratorice(bilokoje) ako ne za administratoricu, da me stavi za moderatoricu Very Happy .
Unaprijed hvala.
Witch
Witch

Female Broj postova : 15
Age : 29
Registration date : 16.03.2009

[Vrh] Go down

Kako je nastao ovaj forum? Empty Re: Kako je nastao ovaj forum?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.